Drezno - Bałtów 13-15.4.2012

baltowskie1

Nasza ekipa wystartowała na rajdzie Bałtowskie Bezdroża Drezno - Bałtów - Grzesiek i Wojtek na Toyocie

 Najbliższe Bałtowskie Bezdroża nie tylko z nawy będą specjalną edycją off roadowej przygody. Po raz pierwszy oddalimy się od urokliwych zakątków Bałtowa, by pokonując leśne ostępy, rozlewiska, głębokie wąwozy i polne drogi dotrzeć do ... Drezna, pięknie położonej wśród lasów miejscowości koło Lipska.

Klasy turystyczna i turystyczna wyczynowa będą miały do pokonania blisko sto kilometrów bezdroży Doliny Kamiennej i Powiśla, kilka wymagających odcinków specjalnych, kilkanaście pieczątek do zdobycia oraz szereg zagadek krajoznawczych do rozwikłania. Mimo różnego stopnia trudności głównym celem wyprawy do Drezna i z powrotem w klasach T i TW będzie dobra, rodzinna zabawa, a owa „rodzinność" załóg będzie dodatkowo punktowana. Ich tropem ruszą także quady, których klasa została włączona do rywalizacji na trasach „Bałtowskich Bezdroży".

Dla klas extreme i adventure, w których rywalizacja wyzwala najwięcej adrenaliny, po raz pierwszy swoje możliwości otworzy pas nadwiślańskich mokradeł, piaszczystych łach i głębokich starorzeczy. Nowym wyzwaniem dla dzielnych załóg będzie fakt, że rywalizacja w dziewiczym terenie rozciągnięta zostanie na odcinku kilkudziesięciu kilometrów między znanym ekipom Bałtowem, a oczekującym na odkrycie niezwykłym Powiślem. Rajd rozpocznie się prologiem w piątek a zakończy się tradycyjnym już Wieczorkiem Off-Road'owca. Nawigacyjno-przeprawowy charakter rajdu to sprawdzenie Waszych umiejętności poruszania się po roadbooku na nie co dłuższych odcinkach dojazdowych do prób terenowych. Nie mylić z Cross-country.

baltowskie

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates free.