Relacja z rajdu IPA

HURRRA!!! zajęliśmy Toyo 7 miejsce na 21 startujących w Ekstrem Elektryczne
Rysiu z Rafałem zajeli 1 miejsce w Ekstrem Ręczne!!!

Większość aut to GR-y, lekkie wrangsy, jeepy cheeroke, dwie tojki i zmoty. Zero landków. Kilka aut z podwójnymi wyciągarkami. Także konkurencja była mocna.
 
ipa1

My mieliśmy za to dwa piloto-konie o wadze bliskiej 100 kg które przydały się na trawersach, przechyłach jako balast - wyginali się jak na katamaranie  albo jako pchacze doskonali na pisaskach i błotach gdzie nie było drzew by się wciągnąć. Chwała Wam Tomku i Iwo!!!

Jeśli chodzi o Team to współpraca była doskonała, wzajmenie się wspieraliśmy z Rysiem w tej walce. Na samym początku, na piaskowni pomagał nam jeszcze Wojtek radą i uwagami dla niedoświadczonych pilotów. Wielkie dzięki Wojtku!!

Ogólnie było sucho, pogoda żyleta, jednak niektóre OS-y były położone na bagnistych terenach nad Bugiem i w piaskowni zalanej wodą, która przelewała nam się przez maskę Pieczątki były niekiedy celowo słabo oznaczone by ich szukać na mokradłach.

W piaskowni było sporo wyciągania się na strome ściany ok 60 stopni. Tego elektryk nie wytrzymał i padł znów hamulec, jednak działał na zbloczu i dalej dawaliśmy radę, czasem przy asekuracji auta Rysia. Dodatkowo zdobywanie pieczątek w wodzie, wodery się przydały.

W ostatni dzień mieliśmy konkurencje: jazda na wstecznym pod górę i w dół, trafianie słomką do kubka na stromym zjeździe, jazda w alko goglach , wożenie wody w dziurawym wiadrze, trawersy, próby przejazdu przez błoto

Wyniki i galerie tutaj - więcej może na spotkaniu jak pozbieram zdjęcia i filmy
polskioffroad.com/SPRA/111001_IPA_wlo/IPA_2011.html
Nasze foty tu

Dodatkowo nasze logo pojawiło się na wszystkich koszulkach i materiałach organizacyjnych, naklejkach itp.

Ze strat uszczelniacz przedniego mostu (dolewaliśmy oleju), żarówki z przodu i tylnego wstecznego, no i wgięte drzwi kierowcy (ot zsunął się nam na trawersie na krzaczek 
Dojechaliśmy na kołach, czas przejazdu Kraków - Okuninka 6 godzin!!!! spalanie na trasie 10 litrów, teren 18 litrów
Wielkie dzięki organizatorom za profeske w przygotowaniu imprezy! Za rok znowu startujemy!!!
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates free.